Divinol DPF - FAP System Cleaner 250ml

kliknutím zvětšíte
Divinol DPF - FAP System Cleaner 250ml
ks
Výrobce:Divinol
Cena s DPH : 180 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Autokosmetika a Chemie - Aditiva - Přísady do DPF
Divinol DPF - FAP System Cleaner 250ml
Divinol System FAP/DPF Cleaner  pomáhá spalovat usazené saze ve filtrech FAP a čistí ventily EGR. Jedná se o produkt řešící problémy, kvůli kterému je návštěva autoservisu často zbytečná. Výrobek obsahuje vybrané kombinace přísad, které snižují emise sazí, výfukové plyny a zlepšují výkon motoru. Rozpouští a rozptyluje usazeniny a zbytky, jako je ropný uhlík a saze. Prodlužuje provozní životnost filtru FAP.
 
Vlastnosti:
- snižuje zápalnou teplotu sazí ve filtru, tak umožňuje dokonalejší vzplanutí a spálení sazí v DPF filtrech
- čistí celý systém od nádrže až po spalovací komoru
- snižuje emise a kouřivost, je doporučeno použít cca, měsíc před STK
- zlepšuje skladovací stabilitu nafty
- zabraňuje usazeninám ve vstřikovacím systému a na vstřikovacích tryskách
- udržuje motor čistý, spaluje méně škodlivin, spotřebuje méně nafty a je tedy šetrnější k životnímu prostředí
- zlepšené chování při studeném startu a menší vývin kouře díky zvýšení cetanového čísla
- ochrana proti korozi a odpěňovací účinek
 
 
Lze použití po rozsvícení výstražné kontrolky DPF/FAP nebo preventivně (pravidelně). Velice vhodné použit do nádrže před nucenou regenerací. Nádrž s přípravkem skoro vyjet a potom spustit regeneraci.
 
 
Dávkování: 
Plechovka 250 ml ošetří jednu nádrž nafty až do 80l objemu. 
 
 
DIVINOL
Německá firma Zeller + Gmelin se již od svého založení v 1866 zabývá vývojem, výrobou a odbytem maziv. Oleje Divinol se podílely na mnoha významných úspěších již v počátcích dějin automobilových závodů. Například motorový olej DIVINOL „Speedy" byl použit ve vozech značky Mercedes-Benz při vítězstvích v Grand Prix v Dieppe v roce 1908 i v závodech na Semeringu o rok později.
V této tradici firma Zeller + Gmelin se sídlem v Eislingenu pokračuje i nadále, neboť v závodních motorech jsou oleje permanentně vystaveny nejvyššímu namáhání a takto získané zkušenosti se využívají pro každodenní provoz sériových vozů. Maziva Divinol při vysokých otáčkách a extrémních teplotách dokazují svoji kvalitu a motorový olej, který se osvědčil v závodních automobilech dává každému řidiči jistotu správné volby. Divinol má vlastní výzkumné a vývojové laboratoře, kde pracuje denně 80 pracovníků na progresivních řešeních a inovacích. Tím je možno ještě cíleněji reagovat na problémy zákazníků a najít pro ně individuální řešení.
 
Dnes se jejich vysoce výkonná maziva, odzkoušená předními světovými producenty vozidel, používají v nejrůznějších oblastech.

 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace