Počet položek: 0 0,- Kč

Vyhledávání filtrů

Vyhledávání filtrů

Automobilové Filtry.pngMotocyklové Filtry.png

 

Ke správnému vyhledání filtrů pro Váš vůz potřebujete velký technický průkaz (velký techničák),  na zadní straně naleznete technické parametry Vašeho motoru, zejména typ motoru a výkon motoru (kW). Tyto údaje Vám pomohou dohledat správné filtry v naší databázi:
Filtry do automobilů
odkaz

Pozn.: V ilustrativním přehledu níže jsou vyznačeny zmíněné údaje na zadní straně velkého technického průkazu a také informace proč by jednotlivé filtry měly být měněny. Pro konrétní - vyhledaný motor  nabízíme tři druhy filtrů: olejový, vzduchový a kabinový (prachový).

vyhledání filtrů.png

Nabízíme pouze kvalitní ověřené značky filtrů výrobce Filtron a Mann-Filter

Filtron.png

Společnost vznikla v roce 1982 se specializuje na výrobu vysoce kvalitních filtrů pro automobily, stroje a motorové stroje, těžké a specializované stroje. Dynamický vývoj způsobil, že je dnes firmou se světovým rozsahem působení. Přes polovinu svých výrobků exportuje mj. do Německa, Velké británie, Francie, Irska, Norska, Švédska, Finska, Švýcarska, Ruska, Řecka, Itálie, Portugalska, Španělska, Bulharska, Česka, Maďarska, Ukrajiny, do Ameriky a Afriky. Patří do mezinárodní motorizační skupiny Affinia Group, která je lídrem v navrhování, výrobě, distribuci a marketingu na světovém trhu náhradních dílů a heavy-duty. 

Vlastní nejmodernější laboratoř v celé Evropě, ve které na stanicích zkoumá vzduchové, olejové a palivovové filtry, provádí velmi podrobné kontroly surovin, produkčních detailů a hotových výrobků podle mezinárodních standardů. Vlastní oddělení metrologie dedikované průběžné výrobě a nástrojovně. Spolupracuje s firmou WIX Filtration Corp., největším výrobcem filtrů na americkém kontinentu se sídlem ve Spojených státech.

Ukázka výroby filtrů


 

 

Mann.pngFirmu založili v roce 1941 pan Adolf Mann a Dr. Erich Hummel ve městě v Ludwigsburg. Společný podnik nesl jméno "Filterwerk Mann + Hummel GmbH (dnes Mann + Hummel GmbH). Oba dva výše jmenovaní byli partnery ve výrobě textilního závodu Bleyle v Ludwigsburgu. Jejich výroba byla ukončena, protože jejich textilie nebyly považovány za válečný materiál. Oba dva se snažili zachránit pracovní místa a proto kupují výrobu filtrů od výrobce "Kolbenherstellers Mahle" a zakládají tuto novou společnost.

Společnost Mann + Hummel Group, která sídlí ve městě Ludwigsburg spadající pod metropolitní oblast Stuttgart, je dnes jedním ze tří světových lídrů v oblasti vývoje, výroby a distribuce kapalných a vzduchových filtračních systémů, sacích systémů a kabinových filtrů pro automobilový průmysl a všeobecné strojírenství. Mezi další produkty společnosti patří plastová víka na hlavy válců s mnoha integrovanými funkcemi a filtrační vložky pro údržbu a opravy motorových vozidel. Pro všeobecné strojírenství a průmyslová výrobní odvětví jsou v sortimentu výroby zahrnuty průmyslové filtry, membránové filtry a zařízení na filtraci vody. 90 procent ročních tržeb (kolem 2,68 miliard eur - pro rok 2013) připadá na činnosti v automobilovém průmyslu. Celkem společnost zaměstnává 15.231 zaměstnanců a je jedním z největších podniků vyrábějící automobilové komponenty.

Společnost a její dceřiné společnosti mají více než 60 poboček po celém světě. Tato výrobní skupina je stále ve vlastnictví obou zakladatelských rodin.

Výzkum a vývoj

M + H zaměstnává ve výzkumu a vývoji asi 1.000 lidí. Je podáno více než 3000 patentů nebo patentových přihlášek. Kromě čistě technických kritérií jsou brány v úvahu i společenské trendy, ekologické a ekonomické parametry. M + H pravidelně zadává svým externím partnerům, jako jsou například "Max-Planck" a "Fraunhofer instituty",  studie na vyhodnocování výše zmíněných faktorů.

Ukázka výroby filtrů

 


 

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © motoil.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© motoil.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace